דף הבית >> אודות >> שיתוף פעולה עם עמותת "טוב יחד"
שיתוף הפעולה עם עמותת "טוב יחד (ע"ר)"
 
קהילת "צהלה של פעם" שבונה את אתר "צהלה של פעם" פועלת לקירוב לבבות בין דורי, - בין צהלה הבוגרת, על מורשתה ועל הקשר שלה לחינוך ולערכים של השכונה ושכונות נוספות מהסביבה, לבין הדור הצעיר. 

עמותת "טוב יחד (ע"ר)" שנוסדה גם היא על ידי בת השכונה, הינה רשת אנושית העוסקת בחיבורים ושיתופי פעולה בין אנשים בתוך קהילות ובין קהילות, (דומות ושונות) זאת, כדי שאפשר יהיה לחיות בשכנות טובה ובכבוד.

"קהילת צהלה של פעם" פנתה לעמותת טוב יחד (ע"ר) כדי לבחון שיתופי פעולה. עמותת "טוב יחד (ע"ר)" בחנה הנושא בכל ההיבטים, ונענתה בשמחה לאור המהות המשותפת בין שני הגופים. עמותת "טוב יחד" (ע"ר), מופעלת  ע"י מתנדבים במגוון פעילויות, והינה בעלת כל האישורים הסטטורים.

עמותת "טוב יחד(ע"ר)" אינה פוליטית/מפלגתית. העמותה החלה לפעול כבר ב 2011 , מתוך דאגה ועקב העמקת הפערים ההפרדה הפילוג והקיטוב בנינו לבין עצמנו. היא מאמינה שכדי להמשיך לחיות כאן, חייבים ליצור חיים מכבדים ומשתפים מתוך אכפתיות ועזרה הדדית.

המטרה: הקטנת הפערים – תוך יצירת רשת אנושית מלכדת, בדיאלוגים ופעילות מעשית נרחבת בשטח. בהגדלת החיבורים והשיתופים בין אנשים, קבוצות, ארגונים וישובים במגוון נושאים תוך מציאת מכנה משותף, ע"י האחדת כוחות.

בצהלה של פעם, וגם בזו של היום, יש אנשים בעלי יכולות, ולכל אחד/ת  מהם יש מה להציע בנקודת החוזק שלו/ה. כולם מוזמנים להצטרף לעשייה, ליזום, להביא רעיונות כישורים, אמצעים  וכלים לעשייה מחברת! השת"פ בין "פרויקט צהלה של פעם" ועמותת "טוב יחד" (ע"ר) יחזק ויניע תהליכי שינוי כדי שנוכל לחיות עוד יותר טוב יחד! 

בברכה,
אירית עצמון  -  יו"ר עמותת טוב יחד (ע"ר)
רמי ירושלמי  -  מנהל התוכן באתר צהלה של פעם.
דויד רנוב      -   מנהל אתר צהלה של פעם                           
                                                                        
Bookmark and Share